Arsa üzerinde meyve ağaçları püskürtme programı

Düzgün gerçekleştirilen meyve ağaçlarının püskürtme kendi arsa sağlıklı ve lezzetli meyve almasına bir garantisidir. Yalnızca doğru koruma önlemini seçmek değil, aynı zamanda doğru püskürtme tarihini seçmek de son derece önemlidir . Ağaçlarınız için hazırlık ve ilaçlama tarihini kolayca seçebileceğiniz pratik bir masa şeklinde arsa üzerindeki meyve ağaçlarını püskürtme özel programımızı indirin . "Kimyasallar" ile püskürtmenin doğal alternatiflerini keşfedin !

Arsa üzerinde meyve ağaçları püskürtme programı

Meyve ağaçlarını arsaya püskürtmek

Meyve ağaçlarının doğru ve rasyonel olarak püskürtülmesi dahil olmak üzere meyve bahçesindeki bitkilere uygun bakım, büyük miktarda lezzetli ve sağlıklı meyve elde etmemizi sağlayacaktır. Mümkünse, meyve ağaçlarını bir arsa üzerinde veya bir ev bahçesinde korumak için, kimyasal olmayan müstahzarları ve meyve ağaçlarını korumanın doğal yöntemlerini seçmeye değer, bu sayede kimyasallarla kirlenmemiş sağlıklı meyveler elde edeceğiz.

Kimyasal koruma kullanmaya karar verirsek, ürünlerin etiketlerini dikkatlice okumayı, talimatlara uymayı ve bitki koruma ürünlerinin güvenli kullanım kurallarına uymayı unutmayın.

Kimyasal bitki koruma ürünleri en iyi 10-25 ° C aralığında çalışır. Püskürtme sırasında çok yüksek sıcaklık bitkide yanıklara neden olabilir. Ve sıcaklık çok düşük olduğunda, püskürtme etkisiz olabilir. Meyve ağaçlarının püskürtülmesi , sabahın erken saatlerinde veya akşam bulutlu bir günde yapılır (güneş yanığından kaçınmak için), ancak yağmurlu değildir (böylece yağmurla yıkanmaz). Arıların uçuşu sırasında ilaçlama yapılmaması gerektiğini de unutmamalıyız.

Bitki koruma ürünlerini, ürünün ambalajında ​​veya etiketinde belirtilen dozda tam olarak tesis geneline dağıtırız.

Bitki koruma ürünlerinin amatör kullanıma yönelik küçük paketler halinde satın alınması ve yeni ekolojik hazırlıklar için lütfen mağazamızı ziyaret ediniz. Mağazaya gitmek için aşağıdaki düğmeye basın:

Tablo - meyve ağacı ilaçlama programı

Bizim arsa üzerinde meyve ağaçları püskürtme takvimi aşağıda görülebilir veya bilgisayarınızda kaydetmek için PDF sürümünü indirmek (bir genişleme görmek için masaya tıklayın):

  • meyve ağaçlarını püskürtme programını indirin (PDF)

Arsa üzerinde meyve ağaçları püskürtme programı

MSc. Joanna Białowąs