Açık sivrisinek püskürtme

Açık havada sivrisinek püskürtme , bahçenizdeki veya arsanızdaki bu rahatsız edici böceklerin saldırılarını önlemenin harika bir yoludur. Dahası , piyasada çok tehlikeli keneler de dahil olmak üzere diğer rahatsız edici böceklerden kurtulmamızı sağlayacak sivrisinek sprey ajanları olduğu için. Bkz nasıl sprey sivrisinekler açık havada ve nasıl böyle püskürtme için en iyi hazırlığı seçmek için!

Açık sivrisinek püskürtme

Bahçe püskürtücüsü ile sivrisineklere karşı püskürtme

Fotoğraf depositphotos.com

Sivrisinekler, sinekler ve keneler son derece rahatsız edici böceklerdir, kimse bundan şüphe etmez. Varlıklarıyla, doğanın koynunda en iyi planlanmış dinlenmeyi bile mahvedebilirler. Sıklıkla alerjik reaksiyonları tetikleyen ve keneler durumunda da hastalıkları tehdit eden ağrılı ısırıklar, insanları dışarıda olmaktan etkili bir şekilde caydırır .

Ormana veya parka gittiğinizde, rahatsız edici böcekleri uzaklaştırmak için kremler veya spreyler kullanarak kendinizi korumaya değer . Ancak bu malzemeleri her gün bahçeye çıkmadan önce kullanmayı hayal edebiliyor musunuz? Çok külfetli olur ve uzun vadede cildimiz için de zararlı olabilir!

Neyse ki kendi bahçelerimizde ve arsalarımızda daha etkili, çok daha basit ve uzun ömürlü bir çözüme, dışarıdaki sivrisineklere ilaçlama yaparak ulaşabiliyoruz . Şu anda, bu can sıkıcı böceklerle savaşmak için hazırlıklar yapabilirsiniz. İnsanlar ve hayvanlar için güvenlidirler ve seçilen ürüne bağlı olarak 4 ila 7 haftalık bir süre için bir püskürtme yeterlidir . Bu nedenle, hoş olmayan ısırıklardan korkmadan bahçede keyifle vakit geçirmek için sezon boyunca 3-4 ilaçlama yapmak yeterlidir .

Sivrisineklerin püskürtülmesi için müstahzarlar genellikle konsantre formunda bulunur. Basınçlı püskürtücü kullanarak doğru miktarda suda çözdükten sonra bahçe, meyve bahçesi veya terasın seçilen alanına uyguluyoruz. Daha önce herbisitleri püskürtmek için kullanılmadığı sürece, bu iş için herhangi bir bahçe püskürtücüsünü kullanabiliriz. Bununla birlikte, mantar öldürücüler ve böcek öldürücülerle (elbette daha önce diğer maddelerden arındırılmış ve yıkanmış) bitki koruma işlemlerini gerçekleştirdiğimiz bir püskürtücü olabilir.

Açık sivrisinek püskürtme

Orion Süper basınçlı bahçe püskürtücüsü. Fotoğraf Quasar

Sivrisinekleri dışarıya püskürtmek için en sık seçilen preparatlardan biri Aspermet 200 EC'dir. İnternetteki sayısız görüşle onaylanan birçok bahçıvan ve bahçıvan tarafından denendi ve övüldü ve rehberimizin mağazasında olağanüstü satış sonuçları. Bu ajanın popülaritesi, yüksek verimliliği, uygun fiyatı ve çok yönlülüğü ile desteklenmektedir. Aspermet 200 EC, sivrisineklerin yanı sıra sinekler ve kenelerle de savaşır ve bahçemizi ağır böceklere karşı kapsamlı bir şekilde korur. Ayrıca ajan, bahçe çardakları veya aletlerin bulunduğu evler gibi iç mekanlarda da kullanılabilir.

Sivrisineklere açık havada püskürtme mümkün olduğunca çok sayıda böcekten kurtulmak için geniş bir alanda yapılmalıdır. Öyleyse hemen bizimkine komşu olan bahçelerden bu tür bir sprey yapmasını isteyelim. Diğer tüm ilaçlamalarda olduğu gibi, rüzgarsız ve yağmursuz bir gün seçmeye ve bahçede artık arı kalmadığı akşamları ilaçlamaya değer.